Поліський національний університет 25 листопада відвідала делегація на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні  Юдді Кріснанді. У ході візиту Поліський національний університет, IPB University та Universitas Nasional підписали меморандум про співпрацю. Церемонія підписання відбулася в ході зустрічі сторін у онлайн форматі.

За словами ректора Поліського національного університету Олега Скидана, мова йде про співпрацю між університетами у освітньому та науковому напрямках. 

 

“Протягом останніх двох місяців ми провели низку зустрічей з індонезійськими університетами. Змогли не лише репрезентувати свої заклади, а й перейти до конкретних домовленостей та визначити напрямки подальшої співпраці. Коли ознайомилися з університетами наших партнерів, то були приємно здивовані, що майже на 90 % маємо схожі напрямки підготовки та діяльності. Плануємо спільні дослідження та навчання. Ми надзвичайно зацікавлені в розвитку подальшої співпраці і, незважаючи на велику відстань між нами,  будемо плідно працювати. Сподіваємося, що вже весною  зможемо зустрітися і провести перші спільні заходи та почати втілювати у життя освітні і наукові проєкти. Від імені університету хочу подякувати за сприяння в налагодженні цієї співпраці Надзвичайному і Повноважному Послу Індонезії в Україні  Юдді Кріснанді та народному депутату України, керівнику групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Індонезія Артему Кунаєву”, –  зауважив Олег Скидан. 

 

Артем Кунаєв також переконаний, що така співпраця має велику перспективу і буде результативною для всіх сторін. Зокрема, він бачить неабияку користь від програм, які дозволять українським та іноземним студентам і викладачам обмінюватися досвідом.

 

“Молодь – це рушійна сила країни та запорука її процвітання! Тому особливо  важливим є створення таких програм, які дозволяють студентам обмінюватися досвідом із студентами з інших країн, розвиватися. Я впевнений, що цей меморандум – лише перший крок на шляху до багаторічної співпраці між університетами. Є спільні теми та є над чим працювати. Той крок, який ми зробили наразі – це велика перспектива для студентсько-викладацького складу”, – сказав Артем Кунаєв. 

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді висловив своє задоволення виконаною роботою всіх, хто допомагав налагоджувати цю співпрацю. А також зазначив, що планує відвідати перші спільні заходи усіх сторін.


 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання