Поліський національний університет 25 листопада відвідала делегація на чолі із Надзвичайним і Повноважним Послом Індонезії в Україні  Юдді Кріснанді. У ході візиту Поліський національний університет, IPB University та Universitas Nasional підписали меморандум про співпрацю. Церемонія підписання відбулася в ході зустрічі сторін у онлайн форматі.

За словами ректора Поліського національного університету Олега Скидана, мова йде про співпрацю між університетами у освітньому та науковому напрямках. 

 

“Протягом останніх двох місяців ми провели низку зустрічей з індонезійськими університетами. Змогли не лише репрезентувати свої заклади, а й перейти до конкретних домовленостей та визначити напрямки подальшої співпраці. Коли ознайомилися з університетами наших партнерів, то були приємно здивовані, що майже на 90 % маємо схожі напрямки підготовки та діяльності. Плануємо спільні дослідження та навчання. Ми надзвичайно зацікавлені в розвитку подальшої співпраці і, незважаючи на велику відстань між нами,  будемо плідно працювати. Сподіваємося, що вже весною  зможемо зустрітися і провести перші спільні заходи та почати втілювати у життя освітні і наукові проєкти. Від імені університету хочу подякувати за сприяння в налагодженні цієї співпраці Надзвичайному і Повноважному Послу Індонезії в Україні  Юдді Кріснанді та народному депутату України, керівнику групи з міжпарламентських зв'язків з Республікою Індонезія Артему Кунаєву”, –  зауважив Олег Скидан. 

 

Артем Кунаєв також переконаний, що така співпраця має велику перспективу і буде результативною для всіх сторін. Зокрема, він бачить неабияку користь від програм, які дозволять українським та іноземним студентам і викладачам обмінюватися досвідом.

 

“Молодь – це рушійна сила країни та запорука її процвітання! Тому особливо  важливим є створення таких програм, які дозволяють студентам обмінюватися досвідом із студентами з інших країн, розвиватися. Я впевнений, що цей меморандум – лише перший крок на шляху до багаторічної співпраці між університетами. Є спільні теми та є над чим працювати. Той крок, який ми зробили наразі – це велика перспектива для студентсько-викладацького складу”, – сказав Артем Кунаєв. 

 

Надзвичайний і Повноважний Посол Індонезії в Україні Юдді Кріснанді висловив своє задоволення виконаною роботою всіх, хто допомагав налагоджувати цю співпрацю. А також зазначив, що планує відвідати перші спільні заходи усіх сторін.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання