Поліський національний університет запрошує усіх зацікавлених долучитися до опитування з проблематики продовольчої безпеки країни в умовах запровадження ринку землі.

«Результати опитування будуть використані для оцінки сучасного стану продовольчого забезпечення населення, прогнозування змін в аграрному секторі економіки у результаті прийняття закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, - наголошує ректор Поліського національного університету Олег Скидан . - Відповіді сприятимуть напрацюванню наукових рекомендацій до чинної нормативно-правової бази з піднятих питань, що дозволить підвищити ефективність використання наявних земельних ресурсів з метою гарантування продовольчої безпеки держави».

Пройти опитування можна в онлайн-режимі за посиланням.

Нагадаємо, що нещодавно Поліський національний університет оприлюднив результати  дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)", яке проводилося протягом 16-20 березня. Крім цього, також  наразі можна взяти участь в опитуванні з проблематики інформаційної безпеки.

Пресслужба Поліського національного університету