Поліський національний університет запрошує усіх зацікавлених долучитися до опитування з проблематики продовольчої безпеки країни в умовах запровадження ринку землі.

 

«Результати опитування будуть використані для оцінки сучасного стану продовольчого забезпечення населення, прогнозування змін в аграрному секторі економіки у результаті прийняття закону про обіг земель сільськогосподарського призначення, - наголошує ректор Поліського національного університету Олег Скидан . - Відповіді сприятимуть напрацюванню наукових рекомендацій до чинної нормативно-правової бази з піднятих питань, що дозволить підвищити ефективність використання наявних земельних ресурсів з метою гарантування продовольчої безпеки держави».

Пройти опитування можна в онлайн-режимі за посиланням.

Нагадаємо, що нещодавно Поліський національний університет оприлюднив результати  дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)", яке проводилося протягом 16-20 березня. Крім цього, також  наразі можна взяти участь в опитуванні з проблематики інформаційної безпеки.

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання