Соціологічна служба Поліського національного університету проводить дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)".

«Переконливо просимо  пройти опитування, а також долучити до його  проходження родичів, друзів, знайомих, - звернувся ректор Поліського національного університету Олег Скидан. - Ваші відповіді допоможуть оцінити ситуацію з поширенням інфекції і введенням карантину з метою розробки адекватних заходів реагування зі сторони відповідних органів державної влади».

Зокрема, в онлайн-опитуванні, яке можна пройти за посиланням, необхідно вказати вік, стать, сферу діяльності,  тип населеного пункту і місце проживання, інформацію про запаси і дефіцит харчових продуктів, медикаментів, дезинфікуючих  й захисних засобів, можливі проблеми з їх придбанням, тощо. З-поміж іншого, є пункти про рівень тривоги щодо поширення коронавірусу, дії у разі виявлення значної кількості  інфікованих у вашому регіоні, дотримання правил захисту від коронавірусної інфекції та ставлення до запровадження карантину.

Нагадаємо, що відповідно до наказу ректора на виконання рішення Кабінету міністрів від 11.03.2020  у зв’язку з введенням карантину в Україні та з метою запобігання поширення коронавірусної інфекції, навчальний процес у Поліському національному університеті, як і в інших  освітніх закладах містах різного рівня, призупинено до 3 квітня. Приміщення університету постійно обробляються антисептичними засобами.

Пресслужба Поліського національного університету