Вже більше року в Поліському національному університеті  функціонує перший і наразі єдиний Інформаційний центр ЄС на Житомирщині, основна мета діяльності   якого – поширення інформації про ЄС та його політику, надання допомоги університетам та дослідницьким центрам у навчанні студентів та проведенні дослідницької роботи з питань європейської інтеграції, а також сприяння участі студентів у дебатах з європейських питань.

 

Зокрема, 23 квітня Представництво ЄС в Україні організувало онлайн-конференцію «Пріоритети допомоги ЄС Україні для подолання наслідків епідемії COVID-19»  для координаторів Інформаційних центрів ЄС. 

Учасники мали можливість більше дізнатися про поточну ситуацію глобальної відповіді ЄС на COVID-19, у тому числі й  про пакет допомоги Україні від ЄС. 

Спікерами онлайн-конференції  стали:

  • Штефан Шлейнінг – керівник відділу співробітництва Представництва ЄС в Україні;
  • Вікторія Давидова – радник з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні ;
  • Наташа Ефімофф – керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні;
  • Денис Черніков – координатор Парламентської експертної групи з питань євроінтеграції;
  • Марті Луцар – менеджер з комунікацій Представництва ЄС в Україні.

Учасників онлайн-конференції, насамперед, цікавили питання щодо фінансової допомоги Європейського Союзу Україні та програм з підтримки малого й середнього бізнесу (SME) щодо збитків внаслідок пандемії в економічному секторі України та країн ЄС і перспектив відкриття кордонів з країнами Європейського Союзу. 

Також обговорювали майбутнє ініціативи ЄС «Східне партнерство», доступність протягом карантинних заходів грантових програм, зокрема «Erasmus+» та «Erasmus Mundus», можливості та способи проведення Дня Європи, а також умови роботи інформаційних центрів ЄС, єврошкіл та проєкту «Team Europe» в умовах карантину та пандемії.

Проведення такої широкоформатної онлайн-конференції стало гарною ідеєю для обговорення майбутнього мереж ЄС та інформування про поточний стан справ.  

Нагадаємо, нещодавно Поліський національний університетоприлюднив результати дослідження "Оцінка рівня соціальної безпеки в умовах поширення коронавірусної інфекції (COVID-19)", яке проводилося протягом 16–20 березня.

 

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання