У Житомирі на вулиці Михайлівській 14 серпня провели вже традиційний ярмарок-продаж продукції бджільництва, організований у рамках проведення заходів із нагоди відзначення Дня пасічника.

До  нього з демонстраційними матеріалами та продукцією долучилися представники Поліського національного університету – викладачі технологічного факультету і співробітники навчальної пасіки, яка діє на базі навчального закладу.

Загалом, під час заходу пасічники з усієї Житомирщини за цінами виробників у широкому асортименті представили до продажу свіжозібраний мед різних медоносів, прополіс, квітковий пилок, забрус, віск, маточне молочко та інше. Крім того, відвідувачі ярмарку могли продегустувати різні сорти меду, отримати акційні подарунки за придбану продукцію бджільництва, а також взяти участь у розіграші призів.

Нагадаємо, що у Поліському національному університеті кілька років поспіль діють «Курси бджолярів». Заняття розпочинаються у міру формування групи і проходять у вихідні дні протягом кількох тижнів, включаючи теорію та практику. Реєстрація та деталі за телефонами: +38 0412 33 09 82; +38 096 964 10 03; +38 097 447 42 21.

Викладачі Поліського національного університету   взяли участь у конференції «Науково-методичний супровід – основа розвитку галузі бджільництва» під головуванням заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тараса Висоцького.

Доцент кафедри технологій виробництва продукції тваринництва технологічного факультету Діна Лісогурська та доцент кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни факультету ветеринарної медицини   Світлана Фурман увійшли до складу робочої групи з питань розвитку бджільництва, створеної при Міністерстві розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Група працює над поданням та обговоренням пропозицій щодо внесення змін у  ЗУ «Про бджільництво».

Пресслужба Поліського національного університету