Проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук у складі делегації освітян та науковців на чолі з Міністром освіти і науки України Сергієм Шкарлетом презентувала Поліський національний університет на освітньому форумі в Душанбе (Республіка Таджикистан),

на Форумі випускників українських закладів вищої освіти України та Республіки Таджикистан, популяризувала діяльність університету на виставці «Study in Ukraine». Делегація мала низку зустрічей, в тому числі з Міністром освіти і науки Республіки Таджикистан – Махмадюсуфом Сайдали Імамзодом, ректором Дангарінського державного університету – Нурамі Шоєвим, проректорами та керівництвом районів. Результатом роботи стало підписання угоди про співпрацю з Дангарінським державним університетом (м. Дангара, Республіка Таджикистан) предметом якої є взаємовигідна некомерційна співпраця у вирішенні завдань науково-технічного співробітництва, забезпечення якості освіти.