У Житомирі 12 квітня відзначили День працівників ракетно-космічної галузі України, Міжнародний день авіації і космонавтики та 60-річчя Першого польоту людини у космос. До урочистостей долучилося керівництво Поліського національного університету. Крім того, кілька тематичних заходів відбулися й у приміщенні вишу.

Зранку відбулося покладання квітів до пам’ятника геніального конструктора, основоположника практичної космонавтики Сергія Корольова та його погруддя біля Музею космонавтики.

"12 квітня 1961 року стартувала нова ера космічних польотів. У цей день космонавт Юрій Гагарін облетів планету Земля на орбітальному космічному кораблі “Восток”. Скажу відверто, що не лише перший політ людини у космос, але й загалом шлях людства до зірок став відкритим завдяки Сергію Павловичу Корольову. Ми пишаємося, що ця геніальна людина – наш земляк", – прокоментував ректор університету Олег Скидан.

Також у рамках свята був проведений ІІ Національний форум “Корольов. Космос. Житомир”. За словами Олега Скидана, форум відбувався у дистанційному режимі. Говорили про перспективи космічної сфери на Житомирщині. 

Крім того, у конгрес-холі університету була представлена унікальна виставка колекціонера Юрія Шевели “Земні символи космічної ери”. На виставці – рідкісні експонати на космічну тематику, які колекціонер збирав 43 роки. 

Пресслужба Поліського національного університету
 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання