Ось і підходить до завершення 2017 рік… Ще трохи і мине сесія.

Для когось з нас це перша сесія, а дехто зі студентів попрощається з Альма-матер і  буде застосовувати свої знання отриманні в університеті в обраній ним професії. Всі ми такі різні, але приємно, що нас об’єднує одна гарна риса – небайдужість до чужого горя та бажання допомагати тим, хто потрапив у біду, що показали минулі благодійні акції.  Попереду Новорічні свята. І кожен з нас чекає їх тому, що це особливий період зими - період чудового настрою та маси позитивних емоцій. Особливо чекають Новорічних свят пацієнти дитячого відділення онкогематології, оскільки для них це не просто свята, а час коли збуваються мрії. Кожен маленький пацієнт вірить в те, що дива бувають і напередодні Дня Святого Миколая пише лист до Чудотворця. Студенти університету протягом останніх років беруть на себе місію виконати всі прохання дітей. Ось і цього року ми чекаємо на листи від дітей адресовані Святому Миколаю, тому звертаємось до всіх не байдужих та чуйних людей з проханням допомогти придбати подарунки. І хоч головного прохання дітей  -здоров’я, нам не під силу виконати, та ми можемо подарувати їм хоча б мить радості та віри і надії. Якщо Ви бажаєте допомогти звертайтесь в каб. 108 (профком студентів, студентська рада), або до голів профбюро та студ. ради факультетів.
Не будьте байдужі, допоможіть подарувати дітям свято!!!

web прийом до аспірантури

гиф економика конкурс