Традиційно, кожного навчального року, у квітні-травні  проводиться Спартакіада Житомирського національного агроекологічного університету серед факультетів.

Студентські спортивні змагання проводяться для широкого впровадження фізичної культури в побут студентської молоді, покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті, залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою.

До програми спартакіади включено 10 видів спорту: настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, волейбол (чоловіки, жінки), футзал (чоловіки, жінки) баскетбол, пауерліфтинг, бадмінтон.

У змаганнях взяли участь більш ніж  400 учасників з усіх факультетів

Підсумкова таблиця загальнокомандної першості:

І місце – агрономічний факультет

ІІ місце – факультет екології і права

ІІІ місце – технологічний факультет

ІV місце – факультет інженерії та енергетики

V місце – факультет лісового господарства

VI місце – факультет обліку та фінансів

VII місце – факультет ветеринарної медицини

VIII місце – факультет економіки та менеджменту.

Нагородження переможців буде проведено на спортивному вечері.

Від кафедри фізичного виховання та спортивного клубу ЖНАЕУ висловлюємо подяку студентському профкому за сприяння та допомогу у проведенні змагань спартакіади.