Делегація університету повернулася з триденної робочої поїздки в Польщу. Підписано угоди про співпрацю з Вищою школою агробізнесу (м.Ломжа) та Академією фінансів і бізнесу Вістула (м. Варшава). Досягнуто попередні домовленості щодо реалізації програм подвійних дипломів на рівні бакалавра та магістра, обміну навчальними планами, методичними матеріалами та навчальними посібниками; стажування викладачів з метою підвищення їх наукового рівня, обміну досвідом роботи; обміну студентами для освоєння навчальних програм; сприяння спільній реалізації програми з паралельного навчання українських студентів і випускників, яка передбачає отримання українського і польського дипломів.

В сфері науково-дослідної діяльності домовилися визначити спільну програму наукових досліджень, яка відображає пріоритетні напрями розвитку науки в навчальних закладах; організовувати міжнародні науково-практичні конференції, а також здійснювати публікацію наукових статей у друкованих виданнях університетів, забезпечувати обмін науковими збірниками та монографіями і т.д.

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання