Студенти Житомирського національного агроекологічного університету спеціальності “Міжнародні економічні відносини” та спеціалізації “Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності”   дізналися про специфіку вирощування сільськогосподарської продукції у єдиній в Україні навчально-дослідній Smart-теплиці на базі тепличного господарства  навчального закладу.

Завідувач кафедри машиновикористання, мобільної енергетики та сервісу технологічних систем ЖНАЕУ Савченко Василь Миколайович та доцент Міненко Сергій Вікторович розказали студентам про особливості запуску сучасних Smart-теплиць та процедуру митного оформлення конструктивних елементів для їх побудови.

Студенти після завершення тренінгу отримали практичні завдання, пов’язані з дослідженням потенційного ринку продукції, яку можна виростити у тепличному господарстві із урахуванням світової кон’юнктури.