У переддень Міжнародного дня рідної мови викладачі кафедри іноземних мов Житомирського національного агроекологічного університету провели  І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Українська мова (за професійним спрямуванням)».

Із-поміж учасників – студентів  І-ІІ курсів різних спеціальностей, журі у складі доктора педагогічних наук К. Я. Климової, кандидата філологічних наук О. П. Прищепи, старшого викладача А. А. Плечко обрали переможців.

Зокрема, студенти мали кілька завдань: тести на знання норм літературної мови, написання зразка документа, редагування наукового тексту, міні-твір за однією із запропонованих тем, публічний виступ.

За результатами випробувань,   перше місце посів Володимир Ісаєв –  студент групи ПУА 18-2, а  друге розділили між собою  Єлизавета Марченко –  студентка групи ПУА 18-1,  Ольга Грузіцька –  студентка групи МЕВ-ЗЕД-19 та Юлія Комарчук – студентка групи МЕВ-ЗЕД-19.

Третє місце у  студентки групи АІ - 18- 1 Крістіни Обиход, студентки групи ПУА 18-2 Руслани Шишки, студентки групи МЕВ-ЗЕД-19 Дарини Тимчук, студента групи ПУА 18-1 Олександра Ялікова.

На четвертому місці – студент групи МЕВ-ЗЕД-19 Михайло Герасимчук та студентка групи Е-19-1 Анна Кирилюк.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету