Студенти І-ІІ курсів  факультету економіки та менеджменту  Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за спеціальністю «Туризм», відвідали 25-й Міжнародний туристичний салон «Україна» - UITM’2018.

 

Традиційний захід, який проходив з 3 по 5 жовтня в Києві, має  статус найбільш відомої і авторитетної події національного туристичного ринку. Зокрема, найактуальніші маршрути для внутрішнього, в'їзного та виїзного туризму нині представили понад 100 провідних туроператорів з 18 країн світу.

Грандіозні масштаби, десятки тисяч пропозицій турів на будь-який смак і можливості, насичена ділова програма, презентація всієї туристичної нерухомості, трансферів і пам'яток –  слугують візитною карткою UITT. Виставка об'єднує сотні компаній-учасниць, туроператорів і турагентів,  делегатів готелів, санаторіїв, курортів, авіаліній та аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів, державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрії з України та більш  країн світу.

Оглянути все це та познайомитися ближче могли й студенти ЖНАЕУ у супроводі  проректора  з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку  Івана Мартинчука та завідувача кафедра туризму Інни Нестерчук.

Делегація ЖНАЕУ побувала у  павільйоні туристичних компаній з Туреччини. Представник готелів Кемерського регіону Сабір Мізам  розповів про туристичний потенціал та принади  країни, роботу з клієнтами, можливості для практики і стажування студентів. Крім цього, у рамках візиту студенти відвідали презентацію онлайн-системи бронювання готелів «Kilikot», отримали роздаткові та інформаційні матеріали, дізналися більше про ту сферу, в якій планують працювати після навчання у ЖНАЕУ.

За словами проректора Мартинчука, під час виставки студенти змогли оглянути майданчики вітчизняних та закордонних представників туристичного бізнесу. Це   допомагає молоді краще орієнтуватися у трендах та ситуації на ринку туристичних послуг, налагодити певні контакти та зв’язки. Таким чином, вони можуть бачити, як себе представляють та позиціонують кращі з кращих, лідери – ті, кому українці, зокрема, довіряють свій відпочинок та кошти. 

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання