Для студентів і викладачів технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 19 березня   керівник департаменту продажів компанії «PIC-Україна» – світового лідера із генетики та селекції в свинарстві, Геннадій Чернецький провів лекцію-презентацію про діяльність компанії  на світовому та вітчизняному ринках.

Компанія «PIC» – міжнародний лідер, у сфері генетики та селекції, пропонує племінне поголів’я свиней, а також технологічний супровід.

Місія компанії полягає в збереженні лідируючих позицій на світовому ринкуз впровадження передової генетики у весь виробничий ланцюг свинарської галузі шляхом використання інноваційних технологій в галузі генетики, здоров'я і надання послуг.

Компанія «PIC» безпосередньо займається удосконаленням генетики свиней.  На даний час   «PIC» може  проводити вдосконалене поголів'я свиней шляхом визначення бажаних ознак, що передаються у спадок, визначаючи цілі селекції і потім реалізовуючи інтенсивні програми з розведення порід. У результаті цього компанія   приносить особливу користь своїм клієнтам в тій галузі, де постійне генетичне удосконалення може виявитися ключовим чинником, дозволяючим виробникам свинини залишатися конкурентоздатними на ринку.

Компанія «PIC» поставляє своє поголів'я вдосконаленої генетики ось вже більше 40 років і представлена в 30 країнах країнах світу.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університет