У Житомирському національному агроекологічному університеті 5 жовтня провели круглий стіл  «Реформування виконавчого провадження в Україні».

Участь у заході взяли:  Волошина Ірина Петрівна – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Невмержицький Олексій Олексійович – начальник відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області, Бучинська Тетяна Володимирівна – заступник начальника управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Житомирській області,  Данкевич Євген Михайлович - декан факультету екології і права, а також викладачі та студенти спеціальності «Правознавство» факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету.

Під час  зустрічі було обговорено основні аспекти запровадження інституту приватних виконавців в Україні та позитивний досвід інших країн.

Прес-служба Житомирського  національного агроекологічного  університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання