У Житомирському національному агроекологічному університеті 2 вересня  відбулася Всеукраїнська науково-практична  конференція "Кооперативні читання – 2017".

Її мета – ознайомлення з результатами наукових досліджень та обмін думками щодо вирішення актуальних проблем розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні.   

 

«Мені приємно бачити серед учасників заходу науковців, які досліджують проблеми розвитку сільськогосподарської кооперації в Україні, викладачів курсу «Сільськогосподарська кооперація» та всіх прихильників кооперативної ідеї, – звернувся до присутніх під час відкриття конференції ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. Зокрема,  це провідні вітчизняні та зарубіжні вчені, фахівці в сфері сільськогосподарської обслуговуючої кооперації – академіки
Саблук П. Т., Лупенко Ю. О., Малік М. Й., Недільська   Л. В., Булуй О. Г., а також представники Литви – Юліус Раманаускас, Президент Литовської асоціації кооперативів Йонас Кузмінскас, викладачі ЖНАЕУ, та ін.  Бажаю нам усім плідної роботи і подальшої співпраці».

Нагадаємо, що у рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції "Кооперативні читання – 2017" у ЖНАЕУ були представлені доповіді за такими напрямами:

  • Аграрна політика і кооперативна ідея у світлі євроінтеграційних намірів;
  • Формування інституційного середовища розвитку кооперації в Україні;
  • Чинники, що уповільнюють кооперативний поступ, та можливості мінімізації їх дії;
  • Кооперація як механізм залучення інновацій та створення продукції з доданою вартістю;
  • Капіталізація сільськогосподарських кооперативів;
  • Роль кооперативів у забезпеченні сільського розвитку;
  • Екологічні можливості кооперації.

За результатами конференції, обговорено та ухвалено резолюцію, яка у подальшому буде направлена до відповідних органів державної влади, наукової громадськості та сільських кооперативів.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання