У Житомирському національнмоу агроекологічному університеті  провели п’яту міжнародну конференцію молодих вчених, аспірантів, студентів «Менеджмент в аграрному секторі економіки: теорія та практика ефективного розвитку».

Виступи учасників були присвячені актуальним тенденціям та перспективам розвитку функціональних систем менеджменту, інноваційних технологій управління, практичним аспектам формування систем інтеграційного, проєктного, антикризового менеджменту.

Проблеми регіонального, галузевого, публічного менеджменту розглядалися у площині забезпечення ефективної координації розвитку аграрних підприємств та сільських територій.

У процесі дискусії обговорювалися питання інформаційного забезпечення менеджменту, формування ефективних бізнес-комунікацій, підвищення ступеню інтелектуалізації управлінських процесів.

Студенти спеціальності «Менеджмент» змогли переконатися у необхідності використання управлінських компетентностей для забезпечення ефективного розвитку соціально-економічних систем та вагомій ролі керівника-лідера у цьому процесі.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету