У Житомирському національному агроекологічному університеті 28 листопада на кафедрі міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції відбулася студентська наукова конференція “Геоекономічні сценарії розвитку країн світу у XXI ст”.

Основні напрями дискусії: 1. Геоекономіка: сутність, джерела та механізми функціонування. 2. Геоекономічні інтереси країн світу (України) в умовах глобалізації. 3. Геоекономічні пріоритети аграрного сектора України. Студенти ЖНАЕУ представили власні наукові напрацювання українською та англійською мовами. У процесі наукової дискусії було обґрунтовано, що геоекономічна модель України являє собою сукупність напрямів, принципів, механізмів та інструментів реалізації геоекономічного потенціалу країни у світовому економічному просторі відповідно до стратегії її економічного розвитку, визначеної на базі національних інтересів держави та суспільства. Для того, щоб стати конкурентною державою у центрі Європи, Україна повинна вибудувати таку геоекономічну модель розвитку, яка б відповідала новітнім викликам, потребам, тенденціям і можливостям розвитку сучасної світогосподарської системи. Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання