Співробітники Головного територіального управління юстиції у Житомирській області 10 вересня зустрілися зі студентами І курсу Житомирського національного агроекологічного університету. 

 

Заступник начальника Управління державної реєстрації нормативно-правових актів правової роботи та правової освіти, начальник відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Тетяна Бучинська розповіла  їм про напрямки діяльності ГТУЮ у Житомирській області та основні заходи, які проводяться задля підвищення правової обізнаності населення.

Особлива увага була акцентована на консультативно-дорадчому органі  – Координаційній раді молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Житомирській області (КРМЮ), голова якої – Алексеєнко Вероніка – говорила про основні напрями діяльності КРМЮ та закликала стати членами координаційної ради, тим самим у подальшому мати успішний розвиток у сфері правознавства. 

Вона наголосила,   що Координаційна рада молодих юристів здійснює свою діяльність на громадських засадах, дотримуючись принципів добровільності, рівності її членів. 

Серед студентів ЖНАЕУ було проведено анкетування з метою виявлення майбутніх активних членів КРМЮ та студентів, які зможуть зробити значні внески у правовиховну та правопросвітницьку діяльность нашої області.

Також  молодь закликали долучитися до Всеукраїнського тижня з протидії булінгу та стати учасником флешмобу в мережі Instagram #разомпротибулінгу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання