У Житомирському національному агроекологічному університеті, за ініціативи  старшого викладача кафедри вищої та прикладної математики Ірини Слюсаренко, 28 листопада провели тематичний вечір «Математика – цариця наук».

 

Учасники заходу – першокурсники агрономічного факультету, серед глядачів – ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, проректори, декан та викладачі, студент старших курсів.

«Це свято підготували студенти І курсу агрономічного факультету для того, щоб ніхто з вас не говорив: «А навіщо мені математика? Мені вона в житті не знадобиться», – відзначає Ірина Слюсаренко. – Взагалі, слово «математика» прийшло до нас із давньої мови, де «мантейн» означає вчитися і здобувати знання. І, якщо є вправи для розвитку тіла, то математика покликана розвивати логічне мислення, увагу. Не дарма математику називають «гімнастикою розуму». Ми хотіли, щоб ви переконалися, що математика – чудова, а не суха наука, займатися нею захоплююче і цікаво».

Студенти представили різноманітні постановки й творчі номери, розповідаючи присутнім про математику в різні часи існування людства та її місце серед інших наук.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Анкети моніторингового дослідження студентів

opityv 1

Освітній портал ЖНАЕУ


Наукові конференції

Корисні посилання