Студенти Поліського національного університету вибороли друге місце у національному відбірковому етапі Всесвітньої олімпіади з робототехніки — World Robot Olympiad (WRO), який відбувся 29 травня у Києві.

Під час змагань на всеукраїнському етапі друге місце у категорії "Старша ліга" посіли студенти першого курсу спеціальності "Інженерія та енергетика" Олександр Білоцький, Валентин Зіневич  та Максим Ковальчук (тренер Сергій  Постольник). Хлопці представляли житомирську команду «АТОМ».

Варто зауважити, що Всесвітня олімпіада з робототехніки — World Robot Olympiad (WRO) — одна з найбільших олімпіад світу. Всеукраїнський відбірковий етап олімпіади WRO (World Robot Olympiad) щорічно збирає більше 120 команд  юних робототехніків  зі всієї України.  Діти конструюють і програмують  складних роботів,  які на спеціальному полі повинні виконати певну місію. Щороку переможці  відбіркового  турніру  представляють  Україну  на  міжнародній  олімпіаді  World Robot Olympiad.

Пресслужба Поліського національного університету

PIКК