Традиційно щороку у жовтні-листопаді в Житомирському національному агроекологічному університеті проходить Спартакіада першокурсників.

 

Студентські спортивні змагання проводяться для широкого впровадження фізичної культури у побут студентської молоді, покращення масової фізкультурно-оздоровчої і спортивної роботи в університеті, залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою, виявлення кращих спортсменів для збірних команд університету та участь їх в обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Цьогоріч у змаганнях взяли участь більше як 400 студентів І курсу з усіх факультетів  ЖНАЕУ.

До програми спартакіади включено 10 видів спорту: настільний теніс, шахи, гирьовий спорт, волейбол (чоловіки, жінки), футзал (чоловіки, жінки) баскетбол, пауерліфтинг, бадмінтон. 

Дуже напруженою виявилася боротьба у загальнокомандному заліку за третє місце між факультетом екології і права та факультетом інженерії та енергетики.

У результаті ці факультети набрали однакову кількість очок, тому рішенням суддівської колегії їм обом було надано  третє місце.

Підсумкова таблиця загальнокомандної першості така:


І місце – агрономічний факультет
ІІ місце – технологічний факультет
ІІІ місце – факультет екології і права та факультет інженерії та енергетики
ІV місце – факультет ветеринарної медицини
V місце – факультет лісового господарства
VI місце – факультет обліку та фінансів
VII місце – факультет економіки та менеджменту


Нагородження переможців Спартакіади проходитиме на спортивному вечорі, який відбудеться 30 листопада о 18.00 у спортивному комплексі ЖНАЕУ.


Від кафедри фізичного виховання та спортивного клубу висловлюємо велику подяку студентському профкому за сприяння та допомогу у проведенні змагань Спартакіади.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання