У приміщенні громадської приймальні «Правова платформа» 27 лютого відбулася чергова зустріч зі студентами І курсу спеціальності «Право»  Житомирського національного агроекологічного університету.

Завідувач сектора з питань забезпечення діяльності Уповноваженого у справах Європейського суду з прав людини Віта Садовська-Мариніна розповіла про судову реформу, яка стартувала в червні 2016 року після прийняття Закону України «Про судоустрій і статус суддів».

Зокрема, йшлося про перехід до триланкової системи судів: місцеві суди, апеляційні суди та Верховний Суд. Молодь зацікавилася завданнями, правами та обов’язками помічника судді, секретаря судового засідання та секретаря суду.

В активному діалозі зі студентами проведено порівняльну характеристику судової системи з початку реформування по даний час, ознайомлено з Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод та з повноваженнями Європейського суду з прав людини.