Впродовж вересня у Поліському національному університеті відбувся ряд зустрічей проректора, профкому та представників відділу соціально-гуманітарного розвитку з першокурсниками, які обрали навчання в нашому закладі.  Загалом завітали до кожного з восьми  факультетів. Головною метою таких зустрічей була допомога в якнайшвидшій адаптації першокурсників до освітнього процесу та студентського середовища загалом.

Проректор з науково-педагогiчної роботи, соцiального та гуманiтарного розвитку, кандидат економiчних наук Іван Мартинчук привітав першокурсників з тим, що вони стали частиною Поліського національного університету та за дорученням ректора університету Олега Скидана ознайомив студентів зі структурою університету та розповів про основні складові навчального процесу.

 

“Ми раді, що ви обрали наш заклад. Кожен факультет має свою історію, прекрасну наукову базу та досвідчених викладачів, які надають якісні освітні послуги та знання. Знаю, що результатом цієї роботи будуть  задоволені ваші майбутні роботодавці. Також впевнений, що  більшість з вас стане  роботодавцями в тій галузі, яку  обрали. 

Престижність нашого навчального закладу підтверджена визнанням провідних українських та міжнародних рейтингів, нагородами лідера в сфері освіти України. Наші випускники мають значні конкурентні переваги на ринку праці, що підтверджується їх високою кваліфікацією і потребою.  Ректорат на чолі з Олегом Скиданом, декани, керівники структурних підрозділів відкриті до спілкування і співпраці”, - сказав Іван Мартинчук.

 

Завідувач відділу соціально-гуманітарного розвитку Тетяна Бойко розповіла студентам про інші важливі складові навчання в університеті. Зокрема, про активну участь у студентському житті, профспілковій роботі, низових ініціативах, спорті, культурно-масовому житті та гуртках, які функціонують в університеті.

 

Шановні першокурсники, бажаємо вдалих  щасливих, успішних і яскравих студентських років!

Пресслужба Поліського національного університету

Корисні посилання