У сесійній залі Житомирської міської ради 20 вересня відбулося урочисте вручення стипендій міського голови обдарованим і перспективним спортсменам, а також обдарованим студентам міста.

Міський голова Сергій Сухомлин привітав стипендіатів словами: «Дякую вам за вашу працю. Ви є гідним прикладом великого ентузіазму та самовідданості для нас – дорослих, справжньою гордістю не лише нашого міста, але й держави. Дякую, що ви у нас є, і бажаю нових успіхів та перемог».

Відповідно до розпорядження міського голови Сергія Сухомлина від 05.09.2018  № 783 «Про призначення та виплату стипендій Житомирського міського голови обдарованим та перспективним спортсменам міста Житомира у 2018 році» призначено 30 стипендій міського голови по 5 000 грн та 80 стипендій міського голови по 2 000 грн.

Серед відзначених спортсменів – студент першого курсу факультету екології і права Житомирського національного агроекологічного університету Данило Зелінський, який здобуває освіту за спеціальністю «Правознавство».

Нагадаємо, що Данило з дитинства активно займається спортом у клубі «ДОДЗЕ», бере участь у Всеукраїнських та міжнародних змаганнях, виборюючи нагороди. Лише протягом останніх місяців він  став  переможцем  з індивідуального ката та посів друге місце в парному куміте на чемпіонаті України з пара-карате серед спортсменів з інвалідністю, виграв медалі у міжнародному турнірі 2 nd I-KARATE GLOBAL INTERCONTINENTAL CUP-2018, став одним з героїв відео «Люди з необмеженими можливостями».

відео https://www.youtube.com/watch?v=pvOux1yH_zA