Студент І курсу спеціальності "Міжнародні економічні відносини" Житомирського національного агроекологічного університету Олександр Рожков зайняв І місце у фіналі “Аграрно-політичних дебатів”, який проходив у рамках Всеукраїнського «Зльоту студентських лідерів аграрної освіти».

Аграрно-політичні дебати є ефективною педагогічною технологією, яка сприяє розвитку логічного і критичного мислення, комунікативної культури та навичок публічного виступу.
Участь у дебатах дає можливість молодим фахівцям розвинути вміння працювати в команді, обирати відповідних партнерів, вмінні концентруватися на суті проблеми і відстоювати свою точку зору щодо важливих аграрно-політичних питань для України.

Захід було організовано за методичної підтримки з боку проекту «Німецько-український агрополітичний діалог». Він спрямований на підтримку талановитої молоді та формування майбутнього кадрового потенціалу країни.

PIКК

гиф економика конкурс