Протягом 22–24 травня в Житомирському національному агроекологічному університеті проходив II етап Всеукраїнської студентської олімпіади «Лісове господарство», учасниками якого стали 27 студентів із 9 навчальних закладів.

Зокрема, на олімпіаду завітали студенти ЖНАЕУ, Національного університету біоресурсів та природокористування України (м. Київ), Уманського національного університету садівництва, Сумського національного аграрного університету, Харківського національного аграрного університету, Миколаївського національного аграрного університету, Херсонського державного аграрного університету, Харківського національного університету міського господарства, а також Вінницького національного аграрного університету.

Команду факультету лісового господарства ЖНАЕУ представляли три учасники: студент ІV курсу Зінкевич Роман, студент ІІІ курсу Лінійчук Андрій та студентка ІІ курсу Рубанова Олена.

У перший день олімпіади відбулися змагання з визначення зразків із дендрології, лісового насінництва та деревинознавства. Найкраще себе проявили студенти Миколаївського національного аграрного університету, Харківського національного аграрного університету та ЖНАЕУ. У другий день олімпіади відбулися другий і третій етапи олімпіади. Спочатку теоретичний тур, а у другій половині дня – змагання у лісових насадженнях із лісової таксації.

Під час теоретичного етапу кожному учаснику змагань надавався перелік тестових питань з визначених дисциплін: дендрологія, лісознавство і лісівництво, озеленення населених місць, лісові культури та лісова таксація. Найкраще із тестовими завданнями впоралися студенти Національного університету біоресурсів та природокористування України (м. Київ), Харківського національного університету міського господарства та Сумського національного аграрного університету. У окомірній таксації найкращими виявилися представники Харківського національного аграрного університету, Вінницького національного аграрного університету та Уманського національного університету садівництва,. В індивідуальному заліку, котрий є основним, студент ЖНАЕУ Зінкевич Роман здобув першість. Дипломом ІІ ступеня був нагороджений студент Національного університету біоресурсів та природокористування України Фесюк Маким, ІІІ ступеня – студенти Харківського національного аграрного університету  Бакань Максим і Тіщенко Кирило. За результатами змагань у загальнокомандному заліку сформувався такий список команд-призерів:  I місце –команда Харківського національного аграрного університету;  II місце – студенти Національного університету біоресурсів та природокористування України;  III місце – учасники із Сумського національного аграрного університету і Вінницького національного аграрного університету.

Команда ЖНАЕУ у загальнокомандному заліку здобула почесне  І місце, а троє  студентів увійшли в десятку найкращих в Україні.

«Студенти Житомирського національного агроекологічного університету гідно представили свій навчальний заклад, продовжуючи добру традицію – займати призові місця на подібних змаганнях. Нагадаємо, що це вже 9-і Всеукраїнські змагання поспіль, на яких студенти факультету лісового господарства ЖНАЕУ як індивідуально, так і в командному заліку здобувають 1–2 місця. Це є найкращим показником з-поміж усіх навчальних закладів України, що здійснюють підготовку студентів за спеціальністю «Лісове господарство», – відзначає завідувач кафедри таксації лісу та лісовпорядкування ЖНАЕУ Юрій Сірук.