23 квітня 2019 р. у Національній академії статистики, обліку та аудиту відбувся заключний етап ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Облік і оподаткування». Загалом на конкурс надійшло 132 роботи, з яких для участі у підсумковій науково-практичній конференції члени галузевої конкурсної комісії відібрали 33 найкращі роботи.

Житомирський національний агроекологічний університет на конкурсі представляли студентки 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» Войченко Вікторія Володимирівна та Зімчук Надія Ігорівна, які взяли участь у публічному захисті наукової роботи за темою «Організація обліку у сфері органічного виробництва на підприємстві» (науковий керівник – д.е.н., професор Ю. С. Цаль-Цалко).

Галузева конкурсна комісія високо оцінила науковий та фаховий рівень поданої роботи і виступ Войченко В. В. та Зімчук Н. І. та нагородила їх дипломом ІІ ступеня.

Вітаємо Войченко Вікторію, Зімчук Надію та їх наукового керівника з блискучим результатом і перемогою! Бажаємо творчої наснаги,  професійного зростання, натхнення та подальших наукових звершень!

Житомирський національний агроекологічний університет