На факультеті екології і права Житомирського національного агроекологічного університету під час підготовки студентів спеціальності «Право» приділяється велика увага патріотичному вихованню.  

 

Зокрема, 20 листопада   напередодні дня Гідності та Свободи  студенти  їздили у  Київ, де ознайомилися з історією Євромайдану,  відвідали Кабінет Міністрів України та Верховний суд України.

Для студентів ЖНАЕУ в Музеї історії урядів України, Кабінету Міністрів України була проведена лекція-екскурсія про діяльність урядів, що були на території сучасної України від 1917 р. до наших днів.

У Музеї представленні матеріали, пов’язані з діяльністю колишніх керівників урядів – документи, нагороди, фотознімки.

Експозиції   викликали у студентів бажання більше працювати над формуванням своєї особистості як юриста.

Окрім того, для студентів була проведена оглядова лекція-екскурсія у Верховному суді. Програма заходу передбачала знайомство студентів з історією суду, становленням судової системи України у період з 1917–2017 рр. та роботою Верховного Суду на сучасному етапі, структурних підрозділів (секретаріату суду, архіву, бібліотеки).

Студенти побували у Залі судових засідань та ознайомилися з історією Кловського палацу – пам’яткою архітектури 18 ст. 

 Таким чином, студенти отримали нову корисну інформацію, що допоможе їм в майбутній правничій діяльності.  

Зазначимо, що екскурсія відбулася за сприяння проректора з виховної роботи, соціального та гуманітарного розвитку Івана Мартинчука,  завідувача кафедри правознавства Руслани Ляшенко, заступника декана з виховної роботи факультету екології і права Миколи Світельського та голови профкому студентів університету Олександра Лопатюка.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання