Вже традиційно у період великодніх свят студенти і викладачі Житомирського національного університету влаштовують виставку крашанок, писанок і пасок.

Зокрема, 19 квітня у гуртожитку технологічного факультету ЖНАЕУ провели тематичний конкурс «Великдень об’єднує».

«На столах – барвисте розмаїття пасхальних композицій. Свято Христового воскресіння, як писанка яскраве і різнобарвне, як паска радісне й тепле і символізує перемогу добра над злом, світла − над пітьмою. Крашанки та паски стали головним атрибутом і невід’ємною окрасою виставки-конкурсу “Великдень об´єднує – 2017», учасниками якого  у цьому році були 16 академічних груп  разом із своїми наставниками, деканат, студрада гуртожитку на чолі з комендантом І. П. Пастух та науково-педагогічний склад технологічного факультету. На виставці були представлені фотографії студентів, відбулася дегустація пасок із різних регіонів України, демонстрація відеоролика, великодня колекція «Писанка» і «Паска» та звичайно святковий концерт», – розповідає декан технологічного факультету ЖНАЕУ Михайло Кривий.