ШАНОВНІ ВИКЛАДАЧІ ТА СТУДЕНТИ!

Пропонуємо Вам освітній проект Preply.com, який був створений задля європейської інтеграції українських викладачів та студентів. Для участі в проекті на освітній платформі, Ви можете зареєструватися на сайті Preply.com.

Викладачам і студентам реєстрація безкоштовна! За час роботи платформи  Preply.com вже зареєстровано 10 тис. викладачів, в тому числі носіїв  мов з Великобританії, Америки та Австралії, та більше 10 тис. учнів. На платформі зараз у доступі 12 іноземних мов, але діапазон предметів постійно розширюється.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни