На території технологічного факультету Житомирського національного агроекологічного університету 1 жовтня 2016 року, вже вдруге за цей рік, провели виставку-ярмарок птаховодів і твариноводів.

Різні породи курей, голубів, гусей, індиків, кролів та інших для огляду і продажу представили фермери з різних куточків області.

Відвідувачі осіннього ярмарку здебільшого збиралися біля кліток із голубами та кролями, розглядали їх, спілкувалися із господарями, ділилися порадами й досвідом. Батьки із дітьми на виставку прийшли прогулятися. Малеча гладила тварин і птахів, фотографуфалася з ними.

«Участь у нашій виставці беруть професіонали, котрі займаються розведенням конкретних порід тварин. В університеті є тваринницька ферма, де окрім свійських тварин, мешкають також страуси. Нещодавно учні ліцею № 24 побували на фермі з екскурсією. В агроуніверситеті є спеціалізації «Конярство», «Кінологія». Виступи учасників гуртка кінологів неодноразово прикрашали різноманітні свята, які проводимо на території Ботанічного саду, а ще там готують собак для реабілітації учасників АТО. Минулих вихідних у нас був фестиваль «Свято українського коня». Нині маємо виставку, яка з однієї сторони об’єднує фахівців певної сфери, з іншої  – дозволяє мешканцям Житомира не лише ближче познайомитися із тваринами й птахами, їх характеристиками, але й придбати щось при бажанні», – відзначає ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан.

Нагадаємо, що у березні під час першої такої виставки ректор Житомирського агроуніверситету Олег Скидан запевнив, що подібні заходи у місті проводитимуть двічі на рік – навесні та восени.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни