Ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан під час урочистого відкриття  науково-практичної конференції «Фінансова політика регіонального розвитку: вітчизняний та зарубіжний досвід», що проходила 10–11 жовтня на базі навчального закладу, повідомив, що  рішенням Вченої ради присвоєно звання почесного професора за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, значні навчально-наукові досягнення Олександру Філімоменкову.

Відповідну відзнаку ректор вручив Олександру Сергійовичу в колі колег з кафедри фінансів і кредиту ЖНАЕУ та інших   закладів вищої освіти країни.

Олександр Філімоненков подякував за визнання та оцінку його діяльності нинішнім керівництвом агроуніверситету, а також  розповів про свій життєвий й трудовий шлях. В освітньо-науковій сфері він про працює майже півстоліття.

Нагадаємо, що почесне звання «Почесний професор Житомирського національного агроекологічного університету» присвоюється видатним зарубіжним і вітчизняним вченим за значні особисті творчі досягнення в галузі науки, освіти, міжнародного співробітництва та вагомий внесок у розбудову університету, підвищення його рейтингу і престижу.

Пресслужба Житомирського національного агроекологічного університету