До 20 вересня 25 обдарованих студенів вищих навчальних закладів Житомира отримають стипендії міського голови. Відповідне  розпорядження міський голова Сергій Сухомлин підписав 31 серпня.

«Управлінню у справах сім’ї, молоді і спорту міської ради провести до 20 вересня 2017 року виплату 25 стипендій міського голови обдарованим студентам вищих навчальних закладів ІІІ–ІV рівнів акредитації м. Житомира у 2017 році згідно з додатком 1 та кошторисом», – зазначається у документі.

Зокрема, стипендію міського голови отримають й студенти Житомирського національного агроекологічного університету – Вікторія Пакляченко, Марія Бродська, Віктор Наумчук, Софія Недільська, Анастасія Лахман.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни