Наприкінці минулого року в Житомирському національному агроекологічному університеті купили новий пасажирський  «Ford Transit» для поїздок студентів і викладачів  на тренінги,  практичні заняття,  виставки, конкурси, конференції, екскурсії.

Разом з тим, у навчальному закладі взяли активний курс на оновлення та покращення матеріальної бази – облаштування й укомплектування сучасних лабораторій, оснащення аудиторій новою комп’ютерною технікою тощо.

Зокрема, 3 червня у ЖНАЕУ презентували три автомобілі «Renault» для забезпечення ефективної роботи профорієнтаційних груп, мобільних лабораторій, курсів водіїв тощо. Крім цього, на факультет інженерії та енергетики, а також агрономічний факультет передали  обладнання для проведення досліджень.

Протягом останнього місяця в Житомирському  національному агроекологічному університеті з’явилося 120 нових комп’ютерів, а також розривна машина, призначена для випробування зразка на розрив під час розтягування  і випробувань деталей, складальних одиниць та виробів шляхом пошкодження або руйнування.