Доцент Житомирського національного агроекологічного університету відібраний для навчання і стажування в Республіці Польща

Заступник декана факультету економіки та менеджменту ЖНАЕУ, кандидат економічних наук, доцент Орликовський Микола був відібраний експертною комісією для участі в річному навчанні і стажуванні в Головній Школі Сільського Господарства (Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego) у Варшаві за програмою ім. Лейна Кіркланда, що функціонує за сприяння Польсько-Американського Фонду Свободи і Фонду Освіти для Демократії.

Стипендіальна програма ім. Лейна Кіркланда є довгостроковим освітнім проектом, що функціонує з 2000 року. Мета програми – презентація польського досвіду у сфері системних трансформацій для іноземних громадян у рамках річного стажування в одному з провідних університетів Польщі. До участі в ній запрошуються особи, вік яких не перевищує 35 років, із вищою освітою та добрим знанням польської мови. Традиційно перевага надається кандидатам, які є активними в професійній, науковій та громадській діяльності, що сприяє розвитку суспільства. Як правило, це викладачі вищих навчальних закладів, політики, представники неурядових організацій, культурних спілок, журналісти.

В цьому році для участі в даній програмі подали документи 390 кандидатів (з них 309 – з України, 22 – з Білорусі, 16 – з Росії, по 11 – з Киргизстану та Вірменії, 9 – з Молдови, 5 – з Грузії, 4 – з Казахстану і 3 – з Азербайджану), однак комісіє було відібрано лише 45 найкращих.

Відбір до участі в програмі проходив у три етапи:

  • I етап – оцінка документів на предмет відповідності обов’язковим вимогам;
  • II етап – оцінка анкет та наукових проектів  кандидатів експертами з даних галузей по суті;
  • III етап – кваліфікаційна співбесіда на польській мові в консульстві Республіки Польща.

Науковий проект на тему: «Дослідження польського досвіду впровадження підприємницьких реформ в сільському господарстві в період асоціації і членства в Європейському Союзі» був відібраний експертною комісією і зацікавив науковців Головної Школи Сільського Господарства у Варшаві, в результаті Орликовський М.О. отримав запрошення на навчання і стажування до Польщі.

«Ректорат Житомирського національного агроекологічного університету цілковито підтримує і сприяє намаганням науково-педагогічних працівників в отриманні зарубіжного реформаторського досвіду. Залучення наших викладачів до визнаних міжнародних програм створює додаткові переваги на ринку освітянських послуг. Впевнений, що отримані нові знання і польський досвід буде корисним як для професійного розвитку особистих наукових інтересів Орликовського М.О., так і сприятиме підвищенню конкурентоспроможності університету і розвитку його міжнародних зв'язків», - відмітив в. о. ректора ЖНАЕУ Скидан Олег Васильович.


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання