Студенти ІІ курсу Житомирського національного агроекологічного університету, які здобувають освіту за спеціальністю «Туризм», проходили навчальну практику з «Організації екскурсійної діяльності» спеціальності на території Олевського району.

Зокрема, мали такий маршрут: «Пояски – Рудня Замисловецька – «Кам’яне село» – Рудня Озерянська – Озеряни – Дружба – Діброва».

Відбувся степеневий пішохідний похід, в якому студенти ЖНАЕУ ознайомилися з навиками орієнтування на місцевості та туристського побуту.

Відвідали геологічний заказник «Кам’яне село», ознайомилися з несанкціонованим видобуванням бурштину в урочищі, де росте «карабельний» ліс.

Також студенти споглядали покинуті кар’єри біля смт «Дружба» (виробниче видобування проводилося з 1959 року), оборонні споруди  Другої світової війни біля села Рудня Озерянська.

PIКК

гиф економика конкурс