На базі  «Житомирської політехніки» відбувся Всеукраїнський конкурс зі спеціалізації  «Підприємництво», основними завданнями   якого є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, розвиток науково-освітнього потенціалу молоді  регіону та України в цілому.

 

 На конкурс надійшло 126 студентських наукових робіт (170 авторів-студентів). За підсумками  роботи галузевої комісії, студентів  і їх наукових керівників було відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та подяками відповідно.

Зокрема, студентка Поліського національного університету  Кудра Любов здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із спеціалізації "Підприємництво" і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.  Науковий керівник – завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Поліського національного університету Мороз Юлія Юзефівна.

Пресслужба Поліського національного університету

 


 PIКК

 

web прийом до аспірантури

 

 PIКК

гиф економика конкурс

Калькулятор 1920х1080

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання