На базі  «Житомирської політехніки» відбувся Всеукраїнський конкурс зі спеціалізації  «Підприємництво», основними завданнями   якого є виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей, формування творчого покоління молодих науковців та практиків для різних галузей суспільного життя, стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді, розвиток науково-освітнього потенціалу молоді  регіону та України в цілому.

На конкурс надійшло 126 студентських наукових робіт (170 авторів-студентів). За підсумками  роботи галузевої комісії, студентів  і їх наукових керівників було відзначено дипломами І, ІІ, ІІІ ступеня та подяками відповідно.

Зокрема, студентка Поліського національного університету  Кудра Любов здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі наукових робіт із спеціалізації "Підприємництво" і нагороджена дипломом ІІІ ступеня.  Науковий керівник – завідувач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування і аудиту Поліського національного університету Мороз Юлія Юзефівна.

Пресслужба Поліського національного університету