Інтерактивні експерименти еколого-натуралістичного спрямування, а також з інженерії та робототехніки, виставки, майстер-класи, дослідження і дегустацію  для відвідувачів «ScientificFun – Наукові пікніки» 21 квітня на Михайлівській влаштував Житомирський національний агроекологічний університет.

 У рамках заходу навчальний заклад представив власну локацію, де науковці  ЖНАЕУ розкривали секрети акваріумістики, ландшафтного дизайну, міського фермерства, апікультури та проектування й використання роботів, проводили  цікаві й корисні досліди та демонстрації.

Експозиція агроуніверситету зацікавила юних і допитливих дослідників та їх батьків. Разом вони спостерігали за бджолами у вулику чи рибками в акваріумі, перевіряли овочі на вміст нітратів за допомогою портативної лабораторії «Агровектор ПФ-014», розглядали продукти бджільництва та куштували мед, розважалися з роботами і дивилися відео про діяльність ЖНАЕУ тощо.

«Минулого року перші «Наукові пікніки» в Житомирі проходили саме на базі нашого університету. Тоді діяло більше 20 майданчиків, а серед відвідувачів були діти з Житомира та області. Приємно, що цей захід має продовження, – говорить ректор Житомирського національного агроекологічного університету Олег Скидан. – Ми намагалися облаштувати нашу локацію таким чином, щоб було цікаво відвідувачам різного віку і нам це вдалося.  Презентували також факультети та спеціальності університету, розповідали про напрями підготовки фахівців у різних сферах, поширювали інформаційні матеріали, а ще запрошували на наші наступні заходи. Зокрема, 28 квітня відбудеться вже традиційна виставка твариноводів та птаховодів на території технологічного факультету агроуніверситету (навпроти Ботанічного саду), 16 травня у центрі Житомира проводимо І Регіональний форум «Житомирщина – територія можливостей». Також у ЖНАЕУ діють курси ландшафтного дизайну та курси пасічників, є гурток кінологів, ветеринарна лікарня, можна придбати розсаду. Для майбутніх вступників постійно проводяться Дні відритих дверей, «Дні кар’єри», беремо участь у «Ярмарках вакансій», форумах роботодавців, інше».

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету

Корисні посилання