У Національному університеті водного господарства та природокористування 7 липня відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Вода: проблеми та шляхи вирішення».

З урочистими промовами перед учасниками зібрання виступили голова комітету освіти, науки та євроінтеграції ГР при Міносвіти України Володимир Фещенко, завідувач кафедри системного аналізу, комп'ютерного моніторингу та інженерної графіки ВНТУ Віталій Мокін, директор департаменту екології та природних ресурсів Рівненської облдержадміністрації Володимир Захарчук, голова ГО «Чиста хвиля» Володимир Савицький та директор ННІАЗ Алла Прищепа.

Житомирський національний агроекологічний університет на заході представили декан факультету екології і права Данкевич Є. М. та доцент кафедри загальної екології Борисюк Б.В.

Під час конференції науковці обговорили вплив твердих побутових відходів на якість води, дізналися про нові підходи у вирішенні завдань водної політики в контексті змін у законодавстві 2016–2017 рр., методологічні рівні застосування технологій біомоніторингу в системі регіонального екологічного контролю гідроекосистем, а ще про вплив на водні об’єкти первинної продукції макрофітів, а сполук нітрогену – на формування угрупувань прісних водоростей.

Також у рамках зустрічі учасники конференції «Вода: проблеми та шляхи вирішення» заслухали доповідь про концепцію ризиків у водоймах екосистеми.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни