Робоча група представників Житомирського національного агроекологічного університету на чолі з проректором з наукової роботи та інноваційного розвитку  Людмилою Романчук, керівником навчально-наукового центру екології та охорони навколишнього середовища Тетяною Федонюк, доцентом кафедри технологій переробки та якості продукції тваринництва Сергієм Вербельчуком, аспірантом Володимиром Устименком спільно з колегами з ДПС «Екоцентр», Державним агентством України з управління зоною відчуження, Чорнобильським Радіаційно-екологічним Біосферним Заповідником 19 жовтня взяли участь у роботі   круглого столу «На шляху до відродження чорнобильських територій».

 

 Захід проходив у рамках реалізації проекту «іCLEAR» (Інновація чорнобильського ландшафту) за підтримки Сполученого Королівства Великобританії та Північної Ірландії з участю представників Великобританії, Норвегії та Японії.

Відзначимо, що до цього проекту ЖНАЕУ приєднався навесні цього року. Відродження радіоактивно забруднених територій є одним з пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень Житомирського національного агроекологічного університету, а також у  цьому закладі вищої освіти щорічно проводять Міжнародну науково-практичну конференцію «Чорнобильська катастрофа. Актуальні проблеми, напрямки та шляхи їх вирішення» тощо.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання