31 березня 2017 р. у науковій бібліотеці Житомирського національного агроекологічного університету відбувся науково-практичний семінар «Науковцям про головне», на якому розглядалися питання: як підвищити наукометричні показники вченого; як додати статтю до свого профілю у Google Scholar; як перевірити наявність журналу у наукометричних базах даних Scopus та Web of Science тощо.

Учасниками події стали науково-педагогічні працівники, співробітники, докторанти, аспіранти, представники об’єднання сільськогосподарських бібліотек м. Житомир.

Директор наукової бібліотеки Ігнатюк М. В. зазначила, що використовуючи профілі Google Scholar, ResearcherID та ORCID, можна не лише формувати список власних публікацій та переглядати бібліометричні показники, а й здійснювати пошук вчених або груп авторів за дослідженнями.

Завідувач відділу інформаційних технологій та комп’ютерного забезпечення наукової бібліотеки Сталідзанс Л. Я. доповіла про особливості організації та функціонування  Інституційного репозитарію університету та наголосила на необхідності внесення всіх наукових праць вчених у репозитарій з метою їх представлення науковій спільноті світу.

Учасникам семінару були надані індивідуальні консультації та всі необхідні довідкові матеріали.

Наукова бібліотека

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання