Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 1471 від 26.11.2020  «Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства від 26 листопада 2020 року», присвоєні високі звання та наукові ступені нашим викладачам та співробітникам. Тепер науково-педпгогічний склад Поліського національного університету поповнився професором, п’ятьма доцентами та  двома кандидатами сільськогосподарських наук!

Керівництво, ректорат, науково-педагогічний склад та студентство вітають:

Соколюка Василя Міновича з присвоєнням вченого звання професора кафедри паразитології, ветеринарно-санітарної експертизи та зоогігієни;

Хант Галину Олександрівну – з присвоєнням вченого звання доцента кафедри іноземних мов;

Кравець Ірину Вікторівну – з присвоєнням вченого звання доцента кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління;

Кубрак Сніжану Василівну – з присвоєнням вченого звання доцента кафедри іноземних мов;

Лесь Анастасію Володимирівну – з присвоєнням вченого звання доцента кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування;

Ращенко Анастасію Вікторівну – з присвоєнням вченого звання доцента кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування.

Також вітаємо наших колег – Лопатюка Олександра Валерійовича та Можарівську Інну Анатоліївну – з присудженням наукового ступеня кандидата сільськогосподарських наук (екологія).

Нових наукових звершень усім вам, творчої наснаги та гарного здоров’я!

Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються вам!

Пресслужба Поліського національного університету