53 викладачі Поліського національного університету пройшли науково -педагогічні стажування для аграріїв

Понад півсотні викладачів Поліського національного університету взяли участь у науковому стажуванні для аграріїв, яке тривало з 12 жовтня 2020 по 30 березня. Організатор – Сільськогосподарський університеті ім. Гуго Коллонтая (Краків, Польща) у співпраці  із польсько-українською фундацією  “Інститут Міжнародної Академічної і Наукової Співпраці” (IIASC).

Наукове стажування «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України» відбулося через онлайн-платформу zoom.us. та передбачало – 180 год. (6 кредитів ECTS) аудиторних занять та самостійної роботи.

У рамках стажування відбувся «круглий» стіл між представниками обох університетів, а також галузеві семінари, навчальні лекції та консультації з міжнародними експертами щодо інновацій в аграрній сфері та їх інтеграція в освітній процес.

Із збірником індивідуальних підсумкових робіт учасників стажування, на тему «Інновації у вищій аграрній освіті та сталий розвиток сільського господарства Польщі та України», можна ознайомитись за посиланням: https://www.iiasc.org/krakow-march-2021/

Пресслужба Поліського національного університету

22 1  50D7DBEF 6838 4018 8C49 1E96D1A16D60 scaled