У Поліському національному університеті  27 травня урочисто привітали переможців Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт, а також їхніх наукових керівників.

Вручення дипломів відбулося під час засідання Вченої ради ЗВО. Привітав талановиту молодь та їхніх керівників із науковими здобутками ректор університету Олег Скидан. Він висловив захоплення роботою учасників конкурсу, яка була проведена задля отримання гідних результатів та представлення нашого університету на всеукраїнській науковій арені. 

Щороку Міністерство освіти та науки України оголошує з окремих спеціальностей  Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт. Цьогоріч є багато  переможців, які мають дипломи першого, другого і третього ступенів. Це високий рейтинговий показник для нашого університету, що підтверджує:  у нас не тільки ерудовані та талановиті студенти, але й висококваліфікований науково-педагогічний персонал. Ми маємо і сили, і можливості, і знання, і компетентність,  щоб підготувати наших студентів на призові місця на національному рівні, а загалом - фахівців нової генерації європейського рівня”, - зазначив Олег Скидан. 

Дипломи отримали 32 здобувачі освіти, які вибороли призові місця в ІІ турі Всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт. Науковим керівникам “за високий професіоналізм, плідну працю, сприяння розвитку студентської науки та підготовку до ІІ туру  Всеукраїнського Конкурсу студентських наукових робіт”  вручили подяки та грамоти.

Варто зауважити, що конкурси відбувалися у два етапи. Перший тур проходив на базі нашого університету, а потім роботи переможців надсилали до закладу, що призначений організатором відповідного конкурсу з галузей знань і спеціальностей.

 

Диплом І ступеня отримали за перемогу в ІІ турі конкурсу:

  • Лілія Кухарець зі спеціальності “Економіка природокористування  та охорони навколишнього середовища”, що відбувся на базі Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Тетяна Швець)
  • Софія Недільська зі спеціальності “Економіка природокористування  та охорони навколишнього середовища”, що відбувся на базі Кременчуцького національного університету ім. М.Остроградського (науковий керівник -  кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Тетяна Швець)
  • Юрій Корзун за напрямом «Економіка автомобільного транспорту», що відбувся на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки і підприємництва Інна Грабчук)
  • Володимир Позняков зі спеціальності “Економіка підприємництва” 
  • Юлія Курінназа напрямом «Економіка автомобільного транспорту», що відбувся на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки і підприємництва Інна Грабчук)
  • Ілля Назімов зі спеціальності “Нафтова та газова промисловість”, що відбувся на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Марія Плотнікова)
  • Артем Шуаєв зі спеціалізації «Підприємництво», що відбувся на базі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» (науковий керівник -  кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Михайло Мартинюк)

 

Диплом ІІ ступеня отримали за перемогу в ІІ турі конкурсу:

  • Процюк Вероніка зі спеціальності “Економіка та управління у сфері торгівлі”, що відбувся на базі Харківського державного університету харчування та торгівлі (науковий керівник -  кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Олексій Булуй)
  • Галенза Олена зі спеціалізації «Управління у сфері економічної конкуренції», що відбувся на базі Полтавської державної аграрної академії (науковий керівник -  кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Лариса Левківська)
  • Кравчук Анна зі спеціальності “Економіка природокористування та навколишнього середовища”, що відбувся на базі Кременчуцького національного університету ім. Остроградського (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Ольга Горобець)
  • Атрощенко Анастасія зі спеціальності “Маркетинг”, що відбувся на базі Університету імені Альфреда Нобеля (науковий керівник -  кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри маркетингу Олена Власюк)
  • Рубанова Олена зі спеціальності “Лісове господарство”, що відбувся на базі Харківського національного аграрного університету ім.В.Докучаєва (науковий керівник - кандидат сільськогосподарських наук, доцент, в.о. завідувача кафедри лісівництва, лісових культур та таксації  лісу Юрій Сірук)
  • Сич Карина зі спеціальності “Економіка сільського господарства”, що відбувся на базі Сумського національного аграрного університету (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки і підприємництва Віта Бугайчук)
  • Саган Ірина зі  спеціальності “Економіка”, що відбувся на базі Волинського національного університету імені Лесі Українки (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки і підприємництва Віта Бугайчук)
  • Шерстобаєва Анна зі спеціальності “Економіка підприємства”, що відбувся на базі Київського національного університету ім. Тараса Шевченка (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри економіки і підприємництва Інна Грабчук)
  • Ілля Назімов зі спеціальності “Економіка бізнесу ”, що відбувся на базі Поліського національного університету (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Марія Плотнікова)

 

Диплом ІІІ ступеня отримали за перемогу в ІІ турі конкурсу:

  • Торовіна Наталія зі спеціальності “Облік і оподаткування”, що відбувся на базі Національного університету "Чернігівська політехніка" (науковий керівник – доктор економічних наук, професор, професор кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Юзеф Цаль-Цалко)
  • Кудра Любов зі спеціальності “Облік і оподаткування”, що відбувся на базі Національного університету "Чернігівська політехніка" (науковий керівник – кандидат економічних наук, старший викладач кафедри бухгалтерського обліку, оподаткування та аудиту Ніна Цегельник)
  • Черніцька Аліна зі спеціальності  “Менеджмент інвестиційної та інноваційної діяльності”, що відбувся на базі Київського національного університету технологій та дизайну (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Валентина Кухарець)
  • Вигівський Анатолій зі спеціальності “Автомобільний транспорт”, що відбувся на базі Харківського національного автомобільно-дорожнього університету (науковий керівник - доцент кафедри електрифікації, автоматизації виробництва та інженерної екології Войцицький Анатолій)
  • Слободенюк Катерина зі спеціальності “Технологія виробництва продукції тваринництва”, що відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету (науковий керівник - Шуляр Аліна)
  • Рогівський Олександр зі спеціальності“ Технологія виробництва продукції тваринництва”, що відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету (науковий керівник - Кандидат сільськогосподарських наук, Асистент кафедри технологій виробництва продукції тваринництва Шуляр Аліна)
  • Овдіюк Олександр зі спеціальності “Логістика”, що відбувся на базі Харківського національного університету сільського господарства імені А.Н. Бекетова (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інновацій підприємництва та інвестиційної діяльності Олена Овдіюк)
  • Степанова Олена зі спеціальності “Екологічна безпека”, що відбувся на базі Національного університету водного господарства та природокористування 
  • Марченко Єлизавета  зі спеціальності “Інтелектуальна власність”, що відбувся на базі Національного університету "Чернігівська політехніка" (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії, інтелектуальної власності та публічного управління Довженко Валентина)
  • Туровський Олександр  зі спеціальності “Фінанси та кредит”, що відбувся на базі Західноукраїнського національного університету (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів і кредиту Лариса Недільська)
  • Зибалова Альона на базі Національного університету водного господарства та природокористування 
  • Назімов Ілля зі спеціальності “Харчові технології ” секція «Економіка та управління», що відбувся на базі Національного університету харчових технологій (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри інноваційного підприємництва та інвестиційної діяльності Марія Плотнікова)
  • Сидоренко Сергій зі спеціалізації «Міжнародна торгівля», що відбувся на базі  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (науковий керівник - доктор економічних наук, професор Тетяна Зінчук)
  • Залуцька Вікторія зі спеціалізації «Страхування», що відбувся на базі Миколаївського національного аграрного університету (науковий керівник - доктор економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів і кредиту Олександр Віленчук)
  • Ященко Маргарита за напрямом "Банківська справа", що відбувся на базі Навчально-наукового інституту «Каразінський банківський інститут» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна (науковий керівник - кандидат економічних наук, доцент, доцент кафедри фінансів і кредиту Леся Сус)

 

“У нашому закладі було проведено Всеукраїнський конкурс  студентських наукових робіт зі спеціалізації  “Економіка бізнесу”. Цьогоріч на конкурс  надійшла рекордна кількість робіт - 180. З них 60 отримали відзнаку. Це приємно, що 60 університетів України знають про нас. Пишаюся, що ми активно беремо участь у науковій роботі та долучаємося до організації різноманітних конкурсів”, - додав Олег Скидан.

 

Викладачі, які на базі Поліського національного університету відповідали за організацію конкурсу, нагороджені грамотами “за високий організаційний і методичний рівень підготовки та проведення ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціалізації“Економіка бізнесу”: 

  • Ткачук Василь доктор економічних наук, професор 
  • Швець Тетяна кандидат економічних наук, доцент
  • Овдіюк Олена кандидат економічних наук, доцент 
  • Грабчук Інна кандидат економічних наук, доцент  
  • Булуй Олексій кандидат економічних наук, доцент 
  • Кравчук Наталія кандидат економічних наук, доцент  
  • Ходаківський Володимир кандидат економічних наук,  доцент 
  • Левківська Лариса  кандидат економічних наук, доцент 
  • Плотнікова Марія кандидат економічних наук,  доцент 

Пресслужба Поліського національного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання