У Коростенському районі на Житомирщині 16 вересня  провели 4-ий Фестиваль льону, де основними родзинками стали виставка сучаних технологій та представлення органічної продукції з льону та конопель. Девіз цьогорічного фестивалю – «Органічні компанії – здорова нація!».

 

У програмі фестивалю:

  • виставка унікальних безпілотних літальних апаратів – дронів;
  • ярмарок органічної їжі та виробів з льону;
  • кінно-трюковий театр;
  • нетворкінгова панель для бізнесу та влади;
  • фудзона;
  • зона з розвагами для всієї родини.

Під час всього фестивального дня працювала мала сцена, де  лунали виступи фольклорних гуртів  та запрошених гостей. На  відвідувачів також чекали   етно-зона з унікальними виробами з льону та майстер-класами, ярмарок органічної їжі, модний показ одягу з льону, діяли дитяча та спортивні зони, майстер-аквагрим, аніматори та розважальні ігри.

Фестиваль льону має міжнародний статус, а його ідеолог та організатор – депутат обласної ради та підприємець Ірина Костюшко.  Вона відзначає, що ідея заходу залишається незмінною – це відродження українських традицій та презентація новітніх технологій, які використовуються у сучасному агробізнесі.

Завітали на фестиваль також науково-педагогічні працівники Житомирського національного агроекологічного університету – проректор з наукової роботи та інноваційного розвитку Людмила Романчук, завідувач кафедри технології зберігання та переробки продукції рослинництва В. Б. Ковальов, к.с.-г.н., доцент  І. Ю. Деребон, к.с.-г.н., доцент С. М. В’юнцов, к.с.-г.н., доцент     В. П. Фещенко,   к.с.-г.н., доцент В. В. Гуреля. Вони представили наукові розробки  ЖНАЕУ, які з-поміж інших оглянули народний депутат ВРУ Володимир Арешонков та  Ірина Костюшко.

Прес-служба Житомирського національного агроекологічного університету


 PIКК 

web прийом до аспірантури

 PIКК

 PIКК

Black Simple Technology Presentation

portal2020 pnu


 

Структурні підрозділи Поліського університету

Корисні посилання