На базі  Кременчуцького  національного  університету  ім. М.Остроградського у рамках ІІ туру було  підбито  підсумки  Всеукраїнського  конкурсу  студентських  наукових  робіт з галузей знань та спеціальностей  зі  спеціалізації  «Економіка  природокористування  та  охорони  навколишнього  середовища».

Зокрема, галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 73 студентських наукових робіт (94 авторів), що надійшли з 28 закладів вищої освіти.

Поліський національний університет (м.Житомир) представляли студентки 4 курсу факультету екології і права  - Зав’язун Наталія і Рогаль Наталія, науковий керівник – доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Горобець О. В.

Робота Зав’язун зайняла 24 місце, а робота Рогаль – 10 місце у загальному рейтингу студентських наукових робіт.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Рогаль Наталію було  відзначено дипломом ІІІ ступеня.

Пресслужба Поліського національного університету