На базі  Кременчуцького  національного  університету  ім. М.Остроградського у рамках ІІ туру було  підбито  підсумки  Всеукраїнського  конкурсу  студентських  наукових  робіт з галузей знань та спеціальностей  зі  спеціалізації  «Економіка  природокористування  та  охорони  навколишнього  середовища».

Зокрема, галузева конкурсна комісія забезпечила рецензування 73 студентських наукових робіт (94 авторів), що надійшли з 28 закладів вищої освіти.

Поліський національний університет (м.Житомир) представляли студентки 4 курсу факультету екології і права  - Зав’язун Наталія і Рогаль Наталія, науковий керівник – доцент кафедри екологічної безпеки та економіки природокористування Горобець О. В.

Робота Зав’язун зайняла 24 місце, а робота Рогаль – 10 місце у загальному рейтингу студентських наукових робіт.

За результатами засідання галузевої конкурсної комісії ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт Рогаль Наталію було  відзначено дипломом ІІІ ступеня.

Пресслужба Поліського національного університету

web прийом до аспірантури