Вийшов бібліографічний покажчик Наукові праці викладачів Житомирського національного агроекологічного університету за 2007–2017 рр., випуск четвертий, присвячений 95-річчю з дня заснування університету. Покажчик відображає наукові та навчально-методичні роботи, опубліковані протягом 2007–2017 років і є продовженням трьох попередніх бібліографічних покажчиків наукових праць співробітників університету. Бібліографія охоплює: книги, брошури, статті з періодичних, продовжуючи видань та наукових збірників, авторські свідоцтва, патенти, автореферати дисертацій, інформаційні листки, навчально-методичні видання як в друкованому так і в електронному вигляді.

Покажчик призначений науковцям, викладачам, аспірантам, студентам, інформаційним працівникам, а також усім, хто цікавиться науковою діяльністю університету.

З іншими бібліографічними виданнями можна ознайомитися тут.

PIКК

гиф економика конкурс