У Житомирському національному агроекологічному університеті на базі НІІ агротехнологій та землеустрою відбулася науково-практична конференція наукових досліджень співробітників агрономічного факультету “НАУКОВІ ЧИТАННЯ – 2018”.

 

Доповідалися результати досліджень з таких основних напрямків: захист рослин, рослинництво, фізіологія рослин, геодезія та землеустрій, технологія переробки та зберігання продукції рослинництва, селекція рослин, плодівництво, органічне землеробство, ґрунтознавство тощо. У конференції взяли участь співробітники та аспіранти кафедр геодезії та землеустрою, ґрунтознавства та землеробства, захисту рослин, рослинництва, а також технології переробки та зберігання продукції рослинництва. Під час доповідей результатів досліджень були висвітлені основні проблеми з питань ефективного та екологічно безпечного ведення землеробства та рослинництва, організації захисту рослин та впорядкування території угідь, з метою раціонального використання земельних ресурсів. Основні результати досліджень будуть впроваджені у виробництво та опубліковані у збірнику тез за матеріалами конференції.

Матеріал - посилання

Прес-секретар НІІ агротехнологій та землеустрою

Житомирський національний агроекологічний університет


Онлайн-опитування “Реформування освіти зсередини: точка зору представників освітянського середовища”

Анкета для учителів, адміністрації закладів середньої освіти

Анкета для науково-педагогічних працівників, адміністрації закладів вищої освіти

Детальніше...


Онлайн-опитування "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії" 

Детальніше...


Тест з охорони праці 

 


Анкети моніторингового дослідження студентів

Korolov.Kosmos.Zhitomir

Освітній портал ЖНАЕУ


Корисні посилання