13 березня 2017 р. проведено щорічну науково-практичну конференцію науково-педагогічних працівників Науково-інноваційного інституту екології та лісу Житомирського національного агроекологічного університету “Наукові читання – 2017”.

Метою проведення конференції було посилення інтеграції науки і практики, забезпечення взаємного збагачення досвіду роботи концептуальними підходами щодо охорони та збереження довкілля. Основне завдання –  посилення наукової роботи співробітників інституту за рахунок обміну науковими здобутками.

У роботі конференції взяли участь 40 науково-педагогічних працівників, виступили із доповідями представники всіх кафедр науково-інноваційного інституту за результатами проведеної наукової роботи. Тематика доповідей охоплювала екологічні, економічні та правові аспекти охорони довкілля та лісокористування, перспективи розвитку органічного виробництва. Особливу увагу привернули доповіді, що розкривали проблеми поводження із відходами, особливості та умови розвитку травневого хруща, а також зміни чисельності бобра річкового.

За результатами конференції нагороджено:

дипломом І ступеня – викладача Малинського лісотехнічного коледжу, аспіранта кафедри експлуатації лісових ресурсів Кусіка Василя Миколайовича;

дипломом ІІ ступеня –  аспірантку кафедри загального лісівництва Ковальчук Ірину Сергіївну;

дипломом ІІІ ступеня – студента 4 курсу напряму підготовки «Екологія» Герасимчука Євгена.

Всі доповідачі  конференції отримали сертифікати учасника.

Сварог

Баннер Міністерство освіти і науки
України

Баннер Міністерство аграрної політики та продовольства україни